AppFresh

AppFresh Preview 0.8.5

Bądź na bieżąco z aktualizacjami oprogramowania

Zalety

  • Pozwala przeprowadzić aktualizacje wielu programów z jednego okienka

Wady

  • Niestabilny
  • Ograniczona baza aktualizowanego oprogramowania

Bardzo dobry
8

Po zainstalowaniu aplikacji z reguły zapominamy o jej okresowym aktualizowaniu. AppFresh to darmowy program, który zadba o to abyśmy mieli na dysku najnowsze wersje oprogramowania.

AppFresh opiera swoje działania na serwisie społecznościowym i use this. Na szczęście nie wymaga zakładania w nim konta. Program sprawdza wersję zainstalowanego oprogramowania i porównuje z bazą danych. Niestety jeśli jakiś program jest nieobecny w serwisie, to AppFresh nie będzie w stanie rozpoznać czy jest aktualny. Samo wyszukiwanie zdaje się być problematyczną czynnością. Podczas naszych testów AppFresh kilkakrotnie nieoczekiwanie się wyłączył podczas wykonywania tej czynności

Program umożliwia zaktualizowanie wszystkich aplikacji na raz lub robienie tego po kolei. Zdecydowanie odradzamy tą pierwszą opcję. Skutecznie zakorkuje to łącze internetowe na kilka godzin. Ilość aktualizacji dostępnych przy pierwszym uruchomieniu AppFresh jest porażająca.

AppFresh nie jest aplikacją w stylu kliknij i zapomnij. Wymaga od użytkownika pewnego wysiłku. Przy aktualizacji części aplikacji, program odsyła na stronę internetową producenta, gdzie należy ręcznie wskazać link pobierania. Równie często trzeba ręcznie uruchomić pobrany plik aktualizacji.

AppFresh to program dla wszystkich lubiących mieć najbardziej aktualne oprogramowanie. Pomimo niestabilności spełnia swoją funkcję, choć staje się coraz mniej potrzebne w wyniku popularyzacji aktualizacji automatycznych.

Najczęściej pobierane Programy narzędziowe na mac

Więcej
AppFresh

Download

AppFresh Preview 0.8.5

Opinie użytkowników o AppFresh